Sen nerdeysen? İndirimler Orada!
Görünüm
Kategoriler
SSL

Hakkımızda

Türkiye’nin ilk ve tek lokasyon bazlı indirim sitesi olan Sennerdeysen.com, 2012 yılında hizmete sunuldu. Yayın hayatına başladığı andan itibaren üyelerine her gün birbirinden özel indirimler ve kampanyalar sunarak yaşam kalitesini arttırma heyecanını taşıyan Sennerdeysen.com, işletmelere de dinamik bir yapı içinde tanıtım imkânı yaratıyor.

Mobil yaşamın rağbet görmesi ve lokasyonun önem kazandığı günümüz teknolojisinde bu teknolojiyi kullanıcılarına en kolay ve en ucuz şekilde sunmayı hedefleyen Sennerdeysen.com, fırsat sitelerinin çokluğuna rağmen yetersiz kalınan mecraya yepyeni bir soluk getiriyor. Sennerdeysen.com; hem teknolojik altyapı, hem de kullanıcılara ulaşmada, işletme ve müşteri arasındaki bağı en güçlü ve en kolay şekilde kurarak herkesin kazanmasını sağlıyor. Peki, Sennerdeysen.com’un çıkış noktası olan lokasyon bazlı indirim kavramı nedir? Hemen açıklayalım.

Sennerdeysen, indirimler orada!
Alışveriş alışkanlıklarını yeniden tanımlayan Sennerdeysen.com, siz neredeyseniz indirimleri ayağınıza getiriyor. Kullanıcılar, mobil ödeme kolaylığı ile indirim ve fırsatlardan yararlanma imkânını genişleten Sennerdeysen.com’a, web, cep telefonu veya iPad üzerinden kolayca ulaşabiliyorlar. Harita üzerinde gezinerek kendilerine en yakın indirim ve kampanyaları görebiliyor ve en ucuzunu satın alabiliyorlar. Kredi kartı ya da mobil ödeme kolaylığı ile yakaladıkları indirimleri anında satın alabilen kullanıcıların Sennerdeysen.com’da yer alan tüm fırsat ve kampanyalara ödediği fiyat ise sadece 1 ile 5 TL arasında.

Sennerdeysen.com yepyeni olanaklar sunuyor

Lokasyon bazlı olmasının yanında mobil ödeme kolaylığı ile de rakip servislerden ayrılan Sennerdeysen.com, ayrıca kullanıcılarına satın aldıkları hizmetlerden %100 yararlanabilmelerini de garanti ediyor. Kullanıcılar edindikleri Sennerdeysen kupon kodunu yerinde, hesabı öderken kullandıkları için hizmet kalitesinde herhangi bir kayba uğramıyor ve aldıkları hizmet karşılığında mağdur olmuyorlar.

Kullanıcının hakkını korumayı hedefleyen Sennerdeysen.com, aynı zamanda işletmelerin hakkını da savunuyor. Zira Sennerdeysen.com işletmelerin yayınladıkları ürünlerin satış fiyatından komisyon almıyor. İşletmeler yayınlamak istedikleri indirim veya kampanya başına ödeme yaptıktan sonra Sennerdeysen.com üzerinden yayınlanan fırsatlara ait ödemeyi, fırsatı yakalayan müşterilerden kendileri tahsil ediyorlar.


Firuzağa mah.Cezayir Çıkmazı No:6/1
Beyoğlu/İstanbul
Türkiye

Telefon: +90 (212) 249 82 75
Faks: +90 (212) 249 82 76
E-Posta: info@sennerdeysen.com

İstanbul Ticaret Sicil No: 777984

Vergi Dairesi: Beyoğlu
Vergi No: 4800485998